ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE- Z NAMI ZADBASZ O SWOJE PRAWA

Zespół Kancelarii Meritum Group Sp. z o.o. tworzony jest wyłącznie w oparciu o rzetelnie sprawdzonych praktyków.

Wyłącznie kładziony w procesie rekrutacyjnym nacisk na odpowiedni wybór kandydatów, gwarantuje obsługiwanym przez Kancelarię Klientom pełny profesjonalizm świadczonych usług, kompetencję, terminowość oraz rzetelność.

Zarobki zależą przede wszystkim od skuteczności, my ze swojej strony oferujemy wysoką prowizję (już od pierwszej sprawy), zaliczki, telefon komórkowy oraz szkolenia. To oczywiście na początek.

Praca / Współpraca:

Jeśli celem Twoich poszukiwań jest:

1. Kancelaria, w której będziesz mogła/mógł czerpać satysfakcję z twórczej pracy w profesjonalnym, życzliwym zespole,
2. Kancelaria, która doceni Cię od pierwszej sprawy

a nadto spełniasz wskazane poniżej wymagania formalne wyślij swoją aplikację na adres: wspolpraca@meritumgroup.pl

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów – osób poszkodowanych w wypadkach i podpisanie umowy,

  • obsługa klientów wskazanych przez Kancelarię.

Wymagania:

  • empatia,

  • komunikatywność,

  • mobilność,

  • dyspozycyjność czasowa,

  • wysoka kultura osobista i elegancja,

  • doświadczenie mile widziane.

Copyright Nazwa.pl

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0